Sıkça Sorulan Sorular

Günün Fırsatından nasıl yararlanabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra;  Satın almak istediğiniz fırsatın yanında bulunan  butonuna tıklayın. 

Açılan sayfada fırsattan kaç adet satın almak istediğinizi belirleyin. 

Ödeme şeklinizi kredi kartı, havale veya bonus kredi ile ödeme olarak belirleyin,

Kredi kartınızla ödeyecekseniz kredi kartı bilgilerinizi giriniz,

son olarak  butonuna tıklayın. Bu şekilde işleminiz tamamlanır.

Satın aldığınız fırsata ait çek kod numarası, Fırsat Kıbrıs'a kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-posta adresinize iletilir. Yapmanız gereken tek şey, çek kodunuzla birlikte rezervasyonunuzu yaptırıp, işletmeye gitmek ve fırsatın tadını çıkarmak.


Günün Fırsatının gerçekleşmesi için gereken katılımcı alt sınırına ulaşılmadığında ne oluyor?
Eğer katılımcı alt sınırına ulaşılamaz ise fırsat geçersiz oluyor ve bu durumda hesabınız hiçbir şekilde ücretlendirilmiyor. Bu nedenle beğendiğiniz fırsatları kaçırmamak için herkese davet linki göndererek günün fırsatının gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Fırsatı yakaladım, şimdi ne yapmalıyım?

Yakaladığınız fırsat için ödemenizi  gerçekleştirdikten hemen sonra sistem tarafından  satın aldığınız fırsata ait çek kod numarası, Fırsat Kıbrıs'a kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-posta adresinize iletilir. Yapmanız gereken tek şey, çek kodunuzla birlikte rezervasyonunuzu yaptırıp, işletmeye gitmek ve fırsatın tadını çıkarmak.

 


Yakaladığım fırsattan aynı gün içerisinde faydalanmak zorunda mıyım?
Hayır, Fırsat Kıbrıs çeki genelde fırsattan sonraki günlerde başlayarak belirli bir süre için geçerlidir. Lütfen Fırsat Kıbrıs çekinizin üzerinde bulunan geçerlilik tarihine dikkat ediniz.

Fırsat Kıbrıs çeki nedir?
Fırsat Kıbrıs çeki, yakaladığınız fırsatınızdan faydalanırken kullanacağınız koddur. Aldığınız her fırsat için ayrı çek kodu oluşturulmaktadır.

Fırsat Kıbrıs çekimi başkasına hediye edebilir miyim?

Evet, fırsat ortaklarımızla yaptığımız bütün anlaşmalar sonucunda sahibi olacağınız Fırsat Kıbrıs çeklerini arkadaşlarınıza, ailenize, patronunuza kısacası herkese hediye edebilirsiniz.


Eğer Fırsat Kıbrıs çekimin üzerinde belirtilen miktarın tamamını ziyaretim sırasında kullanmazsam, kalan miktarı sonradan kullanabilir miyim?
Hayır, Fırsat Kıbrıs çeklerinin üzerinde aksi belirtilmediği takdirde bu çekler yalnızca bir ziyaret için geçerlidir. Kullanılmayan miktar hesabınıza iade edilemez veya başka bir zaman tekrar kullanılamaz.

Yakaladığım fırsatın iptalini gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?
Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info@firsatkibris.com adresine iptali istediğiniz fırsatı ve çek kodunu belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.

Kaç gün içinde fırsatımın iptalini isteyebilirim ?

Fırsatınız iptalini kullanıcı sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi yedi iş gününde, koşulsuz şartsız iade isteyebilirsiniz.

Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info@firsatkibris.com adresine iptali istediğiniz fırsatı ve çek kodunu belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.

Usulüne uygun olarak yapılmayan (yasal başvuru süresinden sonra veya belirtilen şekiller dışında yapılan) iadelerde, Fırsat Kıbrıs’ın takdirinde olmak üzere, fırsatın geçerlilik süresi boyunca Fırsat Kıbrıs hesabınıza bonus kredi olarak iadesi yapılabilmektedir ancak bu durumda yasal olarak iade yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Fırsat geçerlilik süresi aşmış olan iade talepleri işleme alınmamaktadır.
Bununla birlikte, Fırsat Kıbrıs işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; hizmet ve ürünler dolayısıyla Tüketici Hukuku mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.


Fırsat iptal edildikten sonra kredi kartıma ne zaman iade edilmiş olacak?

Fırsat iptal işlemi gerçekleştirilmiştir e-postasını aldıktan sonra ki 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade istediğiniz çek kodları tutarı kadar iade gerçekleşmiş olacaktır. Not: Kredi kartından gerçekleştirilen iadelerde komisyon alınmamaktadır.


Fırsatı yakaladım fakat çek kodum ulaşmadı?

Ödemenizi  gerçekleştirdikten hemen sonra sistem tarafından  satın aldığınız fırsata ait çek kod numarası, Fırsat Kıbrıs'a kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-posta adresinize iletilir.  Çek kodu takibinizi sitemize üye girişi yaparak "Fırsatlarım" kısmından da gerçekleştirebilirsiniz.


Çek kodum e-posta adresime gelmişti fakat e-postaya ulaşamıyorum / e-postayı sildim. Ne yapmalıyım?
Önceden yakaladığınız fırsatınıza ait çek kodlarınıza ulaşamıyorsanız, sitemize üye girişi yaparak “Fırsatlarım” kısmından bugüne kadar yakaladığınız bütün fırsatlarınızın, bütün çek kodlarınızı görebilirsiniz.

Fırsat Kıbrıs çekimi başka indirim ve kampanyalarla birlikte kullanabilir miyim?

Hayır, çeklerin üzerinde aksi belirtilmediği takdirde başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 


Yaşadığım sorunlarla ilgili yetkiliye nasıl ulaşabilirim?

Sizin memnuniyetiniz için olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi, sorunlarınızı info@firsatkibris.com adresine e-posta atarak ya da 0392 229 04 33 , 0392 227 51 35 ya da 0533 880 06 00 numaralı telefonlarımızdan bizi arayarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bize e-posta yoluyla ulaştıysanız yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede gönderdiğiniz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapacaktır.


Fırsat Kıbrıs hizmetlerini satın almak güvenli midir?
Kesinlikle güvenlidir, Kişisel ve ödeme bilgileriniz hiçbir zaman sunucularımızda saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir.

Fırsat Kıbrıs çekim ben daha kullanamadan geçersiz hale gelirse ne yapmam gerekir?
Fırsat Kıbrıs çekinizin üzerindeki hizmet, işyerinin kapanması ya da başka sebeplerden ötürü kullanılamaz hale geldiğinde Fırsat Kıbrıs ödediğiniz bedeli iade etmeyi temin eder.

Şirketimle ilgili fırsat sunmak istiyorum ne yapmalıyım?

info@firsatkibris.com adresine e-posta atarak ya da 0392 229 04 33 , 0392 227 51 35 ya da 0533 880 06 00 numaralı telefonlarımızdan bizi arayarak bize ulaşabilir ve işletmeniz için neler yapabileceğimizi ve büyük fırsatlarımızı öğrenebilirsiniz.


Bonuslarımı ne zaman ve ne şekilde kullanabilirim?

Davet ettiğiniz kişiler sitemizde ilk fırsatlarını yakaladıklarında sitemizde hesabınıza ödenmek üzere 5 TL tutarında bir bonus ayrılacaktır. Eğer bu kişiler 10 gün içerisinde yakalamış oldukları fırsattan yararlanmaktan vazgeçmezler ve ödemelerini yaparlar ise bu bonus sizin hesabınıza yatırılacaktır.


Bonuslarımı kullanmak için ne kadar sürem var?
6 aylık bir süre zarfında hesabınıza gönderilen bonusları kullanabilirsiniz.

Bonuslarımı nasıl kullanabilirim?
Hesabınızdaki bonusları herhangi bir fırsatı yakalamak için kullanabilirsiniz. Eğer çok kişi davet etmiş ve karşılığında toplamış olduğunuz bu bonusların değeri yakalamak istediğiniz fırsatın değerinden daha fazla ise geri kalan bonuslarınız diğer yakalayacağınız fırsat için ayrılacaktır. Lutfen bonuslarınızın geçerlilik süresine dikkat ediniz. (geçerlilik süresi yukarıda belirtilmiştir).

Bir fırsattan yararlanabilmem için, tanıdığım kişilerle birlikte mi satın almalıyım?
Hayır, fırsatlarımızdan yararlanan birçok üyemiz birbirlerini tanımazlar. Birlikte on oluşturduğumuz grup sayesinde birçok fırsatı en cazip fiyatlarla yakalayabiliyorsunuz. Fırsat Kıbrıs çeklerini kendi başınıza kullanabileceğiniz gibi bu çok özel fırsatlardan herkese bahsederek onlarla birlikte keyifli anları paylaşabilirsiniz.

Ne kadar sayıda kişi davet edebilirim?
İstediğiniz kadar sayıda kişiyi firsatkibris.com’a davet edebilirsiniz. Karşılığında kazanacağınız birçok bonusu bir araya getirerek en çok istediğiniz fırsatı yakalayıp o fırsattan bedavaya yararlanabilirsiniz.

Fırsat Kıbrıs’a kimleri davet edebilirim?
Fırsatlardan birlikte yararlanmak için istediğiniz herkesi davet edebilirsiniz. Sizinle beraber şehrinizi yarı fiyatına ve hatta daha da azına yaşayıp keyfini çıkartmak isteyen büyük küçük herkesi bu fırsatı yakalamaya davet edin!

Fırsat Kıbrıs’a herkesi nasıl davet edebilirim?
Herkesi Fırsat Kıbrıs’a davet etmek için bir çok seçeneğiniz var. Hergün günün fırsatı sayfasında herkesi Facebook, Twitter veya e-posta ile günün fırsatlarından haberdar etmek için linkler bulacaksınız.

Neden herkesi Fırsat Kıbrıs’a davet edeyim?

Bir fırsatın minimum katılımcı sayısına ulaşarak gerçekleşme ihtimali firsatkibris.com’a her yeni kayıt olan kullanıcı sayısı ile artar. Bu sebeple davet edebileceğiniz en fazla kişiyi firsatkibris.com’a davet edin ve böylelikle en çok istediğiniz fırsatı yakalama şansınızı arttırın. Eğer bir firsatkibris.com hesabınız var ise ve davet ettiğiniz kişiler sitemize yeni üye olur (daha önceden üye olanlar hariç) ve 72 saat içerisinde herhangi bir fırsattan yararlanırlarsa, siz davet etmiş olduğunuz kişilerin yakaladıkları ilk fırsat için bizden ödül olarak 5 TL bonus kazanacaksınız.


3D Secure Sistemine Kayıt Nasıl Kayıt Olunur?
3D secure sistemine kayıt olmak da çok kolay. Kartı kullanılan banka 3D Secure uygulamasını destekliyor ise; alışveriş öncesinde bankanızın 3D Secure uygulaması web sayfası, çağrı merkezi telefonu aracılığıyla ya da alışveriş sırasında ekrana gelecek olan 3D Secure sayfası aracılığıyla kayıt yapılabiliyor. Bu işlemler sırasında yalnızca 3D Secure işlemlerde kullanılan bir şifre ve kişisel bir mesaj tanımlanması gerekiyor.

3D Secure Sistemi Nasıl Çalışıyor?
www.firsatkibris.com sitesindeki on-line satış bölümünden işlem yapmak üzere gerekli bilgiler her zamanki gibi giriliyor. İşleminizi yapmadan önce 3-D Secure uygulamasına kayıt olunduysa, kartla işlem yaparken ekrana gelen 3-D Secure sayfasında, daha önceden işlemlerde görüntülenmek üzere belirlenen kişisel mesaj görünüyor. Bu mesaj, işlemin banka tarafından onaylanmakta olduğunu gösteriyor. Ekrandaki ilgili alana 3-D Secure işlemlerde kullanılan şifrenin girilmesi gerekiyor. Daha önceden kayıt yapılmadıysa ekrana gelen 3-D Secure sayfasına kişisel bilgiler girilerek işlem sırasında kayıt olunabiliyor ve 3-D Secure şifre belirleniyor. Şifrenin doğrulanmasının ardından işlemin tamamlanması için bankadan onay alınarak satış gerçekleştiriliyor. Böylelikle ödeme işlemi güvenli bir biçimde tamamlanıyor

Fırsat satın alma işlemi sırasında kredi kartı bilgilerimi veriyorum. Güvenli midir?
Fırsatkıbrıs.com'da satın alma işlemleri 3D Secure sistemi ile yapılmaktadır. 3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "SecureCode", Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "Verified by Visa" isimleri verilmektedir. Bankanız 3D Secure uygulamasını destekliyor ise, ilk ödeme işleminizde ekrana gelecek sayfa aracılığıyla sisteme kayıt olabileceksiniz.

Fırsatınız iptalini kullanıcı sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi yedi iş gününde, koşulsuz şartsız iade isteyebilirsiniz.

Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info@firsatkibris.com adresine iptali istediğiniz fırsatı ve çek kodunu belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.

Usulüne uygun olarak yapılmayan (yasal başvuru süresinden sonra veya belirtilen şekiller dışında yapılan) iadelerde, Fırsat Kıbrıs’ın takdirinde olmak üzere, fırsatın geçerlilik süresi boyunca Fırsat Kıbrıs hesabınıza bonus kredi olarak iadesi yapılabilmektedir ancak bu durumda yasal olarak iade yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Fırsat geçerlilik süresi aşmış olan iade talepleri işleme alınmamaktadır.

Bununla birlikte, Fırsat Kıbrıs işbu başvuruları tamamen kendi takdiri ile aracı olarak yerine getirebilecek olup; hizmet ve ürünler dolayısıyla Tüketici Hukuku mevzuatının satıcıya veya sağlayıcıya yüklediği hiçbir borcun ifasından sorumlu tutulamaz.