Fırsat Kıbrıs Nasıl Çalışır?

firsatkibris.com, sizlere her gün %50 ve daha fazlası indirimlerle şehrinizde kaçırılmaması gereken fırsatlar sunar. (Örneğin bir öğle yemeğini 100 TL yerine 50 TL, bir sinema biletini 15 TL yerine 5 TL ya da bir masaj hizmetini 120 TL yerine 40 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.). Her gün web sitesinden duyurulan günün fırsatı sona ermeden, belirli bir sayıda kişinin o fırsattan yararlanmak istemesi gerekmektedir. (Örneğin 10 kişi) Eğer minimum katılımcı sayısına ulaşılırsa fırsat gerçekleşir ve üyelerimize çek kodları gönderilir. Böylelikle tek başınayken yakalayamayacağımız Fırsat Kıbrıs’ın sunduğu bu cazip fırsatlardan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığı anda diğer Fırsat Kıbrıs’çılar ile birlikte faydalanabiliriz.

Nasıl Çalışır?

1) Günün fırsatını yakalamak için anasayfada bulunan “Hemen AL”  butonuna tıklayın.

 
2)  Açılan sayfada fırsattan kaç adet satın almak istediğinizi belirleyin.


3) Son olarak kredi kartı bilgilerinizi girip, "Onayla" butonuna tıklayın. Bu şekilde işleminiz tamamlanır.

 

4) Satın aldığınız fırsata ait çek kod numarası, üye olurken kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-posta adresinize iletilir. Yapmanız gereken tek şey, kullanıcı kodunuzla birlikte rezervasyonunuzu yaptırıp, işletmeye gitmek ve fırsatın tadını çıkarmak.

 

5)Kaçırdığınız fırsatlar için endişelenmenize hiç gerek yok. Her gün başka bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu cazip ve heyecan verici fırsatlardan anında haberdar olmak için mutlaka bültenimize kayıt olun!