İŞLETMELER İÇİN FIRSAT KIBRIS


Reklamlar vererek işletmenize çekmek istediğiniz müşterileri Fırsat Kıbrıs sizlerden reklam ücreti talep etmeden ayağınıza getiriyor!! Size toplu satış yapabilme şansı sunarak kar etmenizi sağlıyor. Kısacası Fırsat Kıbrıs işletmelerin herhangi bir reklam maliyetine katlanmadan, mevcut gelirlerini ve kârlılıklarını düşürmeden, yeni müşteri kazanmak için kullanabilecekleri bir e- ticaret modelidir.

Yeme - içme, eğlence ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler kendilerini tanıtmak, Fırsatları duyurmak ve doluluk oranlarını arttırmak için Fırsat Kıbrıs’ı kullanabilir.

Nasıl çalışır?

1-İşletmenizde öne çıkarmak istediğiniz ürüne veya hizmete karar verin, müşterileriniz ve sizin için kazançlı olacak bir fırsat belirleyelim. Fırsat koşullarına karar verdikten sonra fırsatın hayata geçmesi için gerekli minimum alıcı sayısını belirleyerek istediğiniz iş hacmini garanti altına alalım. Hizmetinizle ilgili detayları bizimle paylaştıktan sonra ilgili bölümümüz size hizmetinizi en iyi tanıtan sayfayı hazırlasın.

2-Fırsatınız sitemizde "Günün Fırsatı" başlığı altında tam sayfa yayınlansın. Tüm üyelerimize fırsatınızı e-posta ve diğer internet araçları aracılığıyla duyuralım.

3- İşletmenize ait fırsatı gören kullanıcılar fırsatı satın alıyor, sosyal iletişim platformları üzerinden tüm arkadaş ve tanıdıkları ile paylaşıyorlar. Böylece işletmenize birçok kişiye ulaşıyor.

4- İşletmenize Fırsat Kıbrıs kuponu satın alan müşterileriniz geliyor, böylece kendinizi onlara daha yakından tanıtmış ve bundan da gelir elde etmiş oluyorsunuz. Herhangi bir kullanıcı işletmenize ait bir kupon satın almamışsa bile adınızı artık biliyor!

 

 Ne Kazanırsınız?

Fırsat Kıbrıs işletmenizi birçok kişiye ulaştırabilen bir platform olduğundan Fırsat Kıbrıs sitesinde yer alarak işletmenize yeni müşteriler kazandırabilir, işletmenizi hiçbir reklam bedeli ödemeden reklamını yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ne Kaybedersiniz?

Hiçbir şey!! İstediğiniz minimum müşteri sayısına ulaşılamazsa bile sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Fırsat Kıbrıs’ta Yer Almak İstiyorum.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bizle irtibata geçin. En kısa zamanda size dönelim.